Sibírska strela na ceste SNP - Day 6

Dnes sme si dávali načas a užívali každú možnú minútu v posteli. Už včera počas cesty sa nám ozval priateľ z Bratislavy, Vozko, že by nás došli, aj s jeho krpcom a pani manželkou, pozrieť. Dohodli sme sa predbežne na 10.00, že by boli v Brezovej pod Bradlom a spolu by sme vyrazili na Mohylu M.R. Štefánika.
O 9.30 sme sa teda stretli na námestí v Brezovej a vyrazili sme. Pred výstupom do lesa sme sa ešte usadili a dali si raňajky. Ten blázonko nám doniesol chleba vo vajci, rajčiny, pizza rohlíky, iontové nápoje a Katka (pani manželka) nám ešte ráno stihla napiecť bábovku. No support ako oči :) Vážne priateľov môžeme mať stovky, ale tých ozajstných je len pár.
Tak sme si to spoločne vyšli na Mohylu, aj keď Vozkovci nás dobehli neskôr - predsa len tlačiť kočiar v takom teréne nie je sranda :) Pofotili sme Mohylu, dorazili zvyšok raňajok a už sme sa zberali smer Myjava. Cesta od Myjavy ale samí asfalt, čo vážne nedávam ani ja, že OK, nie to ešte Sky. Trpia nielen moje chodidlá, ale aj jej labky, teda sme si fakt skúšali nájsť cestu mimo asfalt, alebo sa snažili využívať krajnicu, kde bola tráva.
Inak počasie dnes bolo OK, zamračené, aj nám troška popršalo, ale toto ísť so psom v lete, keď pečie slnko, nehrozí - len s papučami na labkách alebo psom na rukách.
Prvotne sme chceli prísť až na hranice s Českou republikou, až po Dibrovov pomník, ale Jurášova Lúka vyzerala na zakempenie perfektne, tak sme to pre dnešok rozložili tu.
Sky je dnes úplne K.O., teda heslo "unavený husky = šťastný husky" platí do bodky.
Robo & Sky

28jpg

32jpg25jpg27jpg26jpg