Po stopách sibírskej strely Sky

O čo ide?

Ahojte Pozitívci!

Počas predchádzajúcich dvoch týždňov ste na našich stránkach mali možnosť sledovať dobrodružstvá sibírskej strely Sky na ceste hrdinov SNP. 
V poslednom blogu (link na blog day 12) vám pozitívec Robčo spomínal špeciálne prekvapenie - Husky Positive challenge "Po stopách sibírskej strely Sky". 

KEDY? ČO? KTO? KDE?

Registrácia 

Registrácia bude prebiehať od 1. 6. do 15.6.2020. Počet účastníkov nebudeme limitovať. Môže sa zúčastniť ktokoľvek - malý, veľký, chlpatý, nechlpatý, dvojnohý, aj štvornohý. 
Každý, kto sa zapojí do súťaže, zaregistruje sa a samozrejme splní aspoň minimálnu požiadavku v rámci challengu, bude zaradený do zlosovania o zaujímavé ceny od OZ Husky Positive.
Po registrácii vám zašleme potvrdzujúci email s detailnými inštrukciami k nášmu challengu. 
 
Samotný challenge začne 1.7.2020 a bude trvať do 30.9.2020, takže na výlety po stopách Sky budete mať celé tri mesiace.
Tí, čo sledovali Robčovu a Skyinu cestu, budú mať menšiu výhodu. Tí, čo nie, môžu začať na našich stránkach a prečítať si blog.


O čo teda ide?

Na ceste hrdinov SNP Robčo otagoval určité úseky nálepkou Husky Positive - zväčša sa jednalo o vrchy, či zrúcaniny hradov. 
Predmetom challengu  bude nájsť čo najviac týchto "tagov" a pri nich sa spolu s vašimi huskáčmi vyfotiť.Podmienkou však bude vyfotiť sa minimálne na piatich miestach, ktoré Robčo so Sky označkovali nálepkou. 


A fotos zaslať kam? na email? alebo do FB skupiny? aby nám to neposielali do komunitnej skupiny ale skôr do HP business skupiny - toto musíme domyslieť ešte presne 


Po splnení týchto úloh budete následne zaradení do zlosovania. To prebehne potom online na našej Facebookovej stránke po ukončení súťaže (do 7. 10. 2020)
Keďže SNP-čka ide od západu na východ, prechádza cez celé Slovensko, budú sa môcť zúčastniť Husky Pozitívci z celého Slovenska a preskúmať tak krásy našej nádhernej krajiny. 


Zoznam miest, ktoré Robčo a Sky "otagovali" a z ktorých môžete vyberať svoje výlety:
DevínPezinská Baba
Sološnica
Ostrý Kameň
Záruby
...


Dovolenkovaniu na Slovensku zdar! Tešíme sa na vás.